המלצות

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור בהקדם

" E.S.P Feiner בהנהלת דניאל חסכו לי זמן בלהתעסק עם המכירות בזמן שלי יש עוד זמן עם המשפחה "
עומר פסח - MessageFlow

" לדניאל יש הרבה מאוד נסיון וידע בכל מה שקשור במכירות ושיווק"
ידין ארז - מחשבים סמארטפונים ותקשורת

" דניאל מלא בידע ואני פשוט ממליצה לעקוב ולהקשיב לו "
חגית רוט - מטריה אופיס

" דניאל הוא ויקידניאל ממש כמו ויקיפדיה הוא מלא בידע"
אמירה סגל - מאמנת אישית

המלצות נוספות שנכתבו אלינו

TalUri Dvash
TalUri Dvash
2023-03-08
פניתי אל דניאל בעקבות המלצה, חיפשתי מישהו שיעזור לי לקדם את העסק שלי לגדול בצורה מקיימת. הקושי שלי היה בלהתמודד עם דברים רבים שיש לעשות בעסק כיזם יחיד. הייתי במצב שדרוש לי סדר במידע הרב ובמשימות שעלי לבצע בכדי להשיג את המטרות שלי. זכיתי לחוות עם דניאל טעימה על המזלג של כשעה שיחה (ועוד כמה שיחות קצרות), במהלך השעה הזו מעבר לפידבק על אתר העסק, דניאל התמקד והדגיש את החשיבות של הכנה מוקדמת, ואת החשיבות של מחקר שוק מקיף אל מול פעולות הנובעות מרגש. רציונלית ידעתי את זה גם לפני השיחה עם דניאל, אך בפועל זה משהו שהייתי צריך לשמוע שוב. תחילה היה לי מאתגר לקבל את הדברים בייחוד שאני חווה תחרות ואינטואיטיבית אני רוצה להגיב. בסופו של דבר מצאתי איזון בין הדברים ואני עובד עכשיו במקביל על מחקר השוק, שעזר לי מאוד להסיק תובנות שכרגע מוטמעות בעיצוב האתר.אני חייב לציין שדניאל מאוד רגוע ונעים, ויודע לשמור על רוגע גם שאני משדר לחץ. אני חושב שהיה לי יותר קל לקבל את דבריו במהירות אם הייתי מרגיש יותר אמפטיה והבנה.אם אתה אדם שמגיע עם ראש פתוח ומוכן לשמוע עצות של אחרים אני ממליץ לנסות להעזר בשירותיו.
סער שדה
סער שדה
2023-02-08
דניאל דיבר איתי מעל שעה ונתן לי המוון טיפים מעולים לעסק שלי. בלי לדחוף שום מוצר שאני לא זקוק לו. מאוד מעריך ותודה! נשמע איש ישר מאוד, מקצוען ושיהיה כיף לעבוד איתו
Avalon Cyber Security
Avalon Cyber Security
2023-02-06
חיפשתי דרך להגיע לכמה שיותר ארגונים כדי להציע להם את השירות שלי בתחום אבטחת המידע. E.S.P Feiner ציוותו לי איש מכירות מקצועי שביצע טלמיטינג לרשימות שאני סיפקתי להם, וייצר מספר לא מבוטל של פגישות איכותיות שגם הובילו למכירה. מדובר בחברת טלמרקטינג וטלמיטינג מקצועית ורצינית. ממליץ בחום על השירותים שלהם.