מי אנחנו ?

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור בהקדם

E.S.P. Feiner - שירותי מכירות במיקור חוץ לעסקים

חברת E.S.P. Feiner מספקת מספר שירותים במיקור חוץ לעסקים, שירות טלמרקטינג, שירות טלמיטינג, ייעוץ עסקי ואימון מכירות 1 על 1אנו עומדים לרשותך מדי יום, עם נציגי מכירות מצטיינים שמלווים אותך בכל שלבי הפרויקט. 

החברה בנויה מצוות קבוע של אנשי מכירות מיומנים ומנוסים עם ותק רב בשוק. אנחנו מקפידים על אמינות, שקיפות, איכות וזמינות קבוע בכל רגע נתון.  אנו מביאים איתנו ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום המכירות, טלמרקטינג וטיפול בלידים חמים וקרים. במסגרת השירותים שלנו אנו מעניקים את כל הפתרונות לצורך מכירות טלפוניות וסגירת עסקאות דרך הטלפון. אם אתם זקוקים לשירותי מכירות, תאום פגישות וטיפול בלידים, הגעתם למקום הנכון. כמו כן אנו מעניקים שירותי הדרכה להגדלת מכירות.

החברה שלנו ממוקמת באירופה, ומעניקה שירותים לחברות מכל העולם, ובכללן חברות ישראליות. את השירותים שלנו ניתן לקבל בכל השפות, תוך כדי מתן מענה פרטני לצרכים של כל עסק ובליווי צמוד של נציג אישי. 

קצת על דניאל פיינר הבעלים של E.S.P. Feiner- דניאל הוא יזם ואיש עסקים שעוסק ומתעסק בתחום המכירות משנת 1999. בתחילת הדרך עבד דניאל כנציג מכירות שטח בחברה שנחשבה בזמנו חברת הייטק, החברה סיפקה פתרון חדשני של מכשירי סליקה לכרטיסי אשראי קבועים ואלחוטיים. דניאל היה נציג צעיר בגילו (רק בן 20) אבל כבר כבש את המקום הראשון בהישגי המכירות. לאחר כ 3 שנים קמה לה חברה חדשה בארץ ששינתה את תרבות הטלוויזיה בישראל, חברת יס הטלוויזיה בלוויין, דניאל לקח חלק מצוות מכירות ראשון שמכר את הפתרון עוד שהמוצר לא היה בשירות פעיל. דניאל המשיך את דרכו מאז במספר חברות גדולות במשק ביניהם: בזק בינלאומי ונסטלה-אסם ובמספר תפקידי מכירות שונים ומגוונים.

דניאל בעל ניסיון עשיר ומקצועי בתחום המכירות על כל גווניו, מכירות טלפוניות, מכירות שטח, תאום פגישות ואימון מכירות. הוא אחראי ישיר להדרכת כל הנציגים והוא גם זה שמחליט איזה נציג יעבוד על איזה פרויקט.

0 +
שנות נסיון
0 %
לקוחות מרוצים
0
עסקים שליווינו

E.S.P. Feiner OU

Phone in Spain: +34-603152544
Phone in Israel: +972-55-9661033
Office address: F. R. Kreutzwaldi tn 43b, 65610 Võru Estonia
כלי נגישות