מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור בהקדם

ייעוץ עיסקי לעסקים

ניהול עסק קטן או בינוני זה  דבר מאתגר, יש מספר עצום של משימות שאנחנו נדרשים לבצע כדי להצליח. בניית מוצרים ושירותים, שיווק, מכירות, ואפילו ניהול הכספים והפיננסים.. 

כדי שתוכלו להצליח בתור בעלי עסקים קטנים אתם צריכים פוקוס ובהירות, שיעזרו לכם לדעת מה לעשות ובעיקר מה לא לעשות. באמצעות שירותי הייעוץ העסקי של E.S.P. Feiner ברשותו של דניאל פיינר, יהיה לכם תסריט של הדרכים והצעדים שעלייכם לעשות כדי לשפר ולהפוך את העסק שלכם לפורח ומשגשג.

האם אתם מתקשים לעמוד ביעדי המכירה שלכם?
האם אתם רוצים לשפר את אסטרטגיית המכירה והטכניקות שלכם?
E.S.P. Feiner יכולה לעזור לכם להשיג את היעדים שלכם ולהניע את העסק שלכם קדימה.

שירות ייעוץ המכירות שלנו מציע מגוון פתרונות שיעזרו לכם להגביר את המכירות ולהגדיל את ההכנסות שלכם. יש לנו ניסיון רב במגוון תעשיות, ואנו יכול לעזור לכם לפתח אסטרטגיית מכירה מותאמת אישית המותאמת לצרכי העסק שלכם.

השירותים שלנו כוללים:

  • אימון מכירות: תוכנית האימון שלנו נועדה לעזור לבעלי עסקים לשפר את ביצועיהם ולהשיג את מטרותיהם. אנחנו מזהים את התחומים לשיפור ומספקים הדרכה ותמיכה כדי לעזור לכם להצליח.

  • אופטימיזציה של תהליך המכירה: אנו יכולים לעזור לכם לייעל את תהליך המכירה שלכם כדי להפוך אותו ליעיל ואפקטיבי יותר. זה עשוי להיות כרוך בזיהוי צווארי בקבוק או חוסר יעילות בתהליך הנוכחי שלכם, ופיתוח אסטרטגיות להתגבר עליהם.

  • טכנולוגיית מכירה: אנו יכולים לעזור לכם לבחור וליישם טכנולוגיות מכירה שיכולות לעזור לכם לייעל את תהליך המכירה ולשפר את הפרודוקטיביות של הצוות שלכם.

  • שיווק לצורך מכירה: אנו יכולים לעזור לכם לייעל את השיווק שלכם לצורך מכירה להבין מה לא עובד ולא מתאים כדי לייצר מכירות ? מה כדי לשפר כדי להביא לתוצאות טובות, ממוקדות ואיכותיות יותר.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד כיצד שירות ייעוץ המכירות שלנו יכול לעזור לעסק שלכם להצליח. אנחנו מצפים לעבוד אתכם!

צור איתנו קשר

E.S.P. Feiner OU

Phone in Spain: +34-603152544
Phone in Israel: +972-55-9661033
כלי נגישות