fbpx

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור בהקדם

שירותי טלמרקטינג מקצועיים שמייצרים עוד לקוחות

תחשבו כאילו יש לכם מוקד מכירות משלכם בעסק שלכם. 

לנו יש צוות מקצועי קבוע של אנשי מכירות מנוסים בשירותי טלמרקטינג, שייצור עבורכם קשר עם לקוחות ויסגור לכם עסקאות בטלפון, בזמן שאתם מנהלים את העסק שלכם ללא הפרעה.

טלמרקטינג מקצועי ומנוסה שעובד עבור העסק שלכם

E.S.P. Feiner היא חברת טלמרקטינג מקצועית ומנוסה,  כל תהליך איתנו יתחיל בהיכרות עמוקה עם העסק שלך, המוצרים או השירותים שאתם מציעים – היתרונות, יתרון יחסי על מול המתחרים והחזקות שאנחנו יכולים להציע ללקוחות שלכם בשיחות טלמרקטינג שנבצע.
 נבחן יחד אתכם את המוצרים או השירותים שתירצו למכור, היתרונות והמאפיינים של כל מוצר. נלמד את היסטוריית המכירה של העסק, ונפיק לקחים. לאחר יצירת תסריט שיחה מותאם אישית, אנשי המכירות שלנו ייכנסו לפעולה – ויתחילו למכור.

למה שירות טלמרקטינג משתלם?

בעידן בו אנו חיים היום כל בית עסק מתמודד עם תחרות גדולה, 
שירותי טלמרקטינג יכולים לסייע לכם להגיע לטווח רחב יותר של לקוחות, לתת מענה ללידים המגיעים מאתר האינטרנט או הרשתות החברתיות של העסק בצורה טובה יותר ולהפוך את אותם לידים ללקוחות פעילים בעסק. כשיש ריבוי פניות ולא חוזרים ללידים כמה שיותר מהר, לקוחות מתפספסים, מאבדים עניין או פונים למתחרים, לכן חשוב לחזור לפניות חמות כמה שיותר מהר.

מדוע מעדיפים לעבוד איתנו ?

וותק

וותק

אנו קיימים בשוק משנת 2019 - יציבים ופועלים לאורך זמן עם כל לקוח ולקוח. יש על מי לסמוך! בראש החברה עומד דניאל פיינר בעל ניסיון של 23 שנה. הצוות ותיק ומנוסה, ומקפיד על שפה ברמה גבוהה ומייצגים אותך בכבוד מול הלקוח.

עבודה בשקיפות

שקיפות

אנחנו עובדים על בסיס של כמות לידים עם התחייבות לטיפול בזמן מוגדר ולא על בסיס בנק שעות כמו שמקובל. כל הפעילות שקופה בעיני הלקוח וכוללת עבודה על מערכת משותפת עם הלקוח, ודיווחים סטטיסטיים.

מקצועיות

מקצועיות

אנו נוהגים באחריות מקצועית, וחשים מוסריות גבוהה מאוד בכל פרויקט שאנו מובילות עבור הלקוח. העבודה מתבצעת לפי נהלים ברורים, קריטריונים מוגדרים ומתחייבים לחזרה ללידים חמים עוד באותו היום.

שותפות להצלחה

שותפות להצלחה

מחויבים להצלחה, אנחנו עובדים על בסיס מינימלי לכיסוי הוצאות אבל הרווח שלנו הוא מהמכירות או תאום הפגישות. אנחנו מנהלים את הפרויקט ונוהגים בשותפות מלאה לתהליך ובחשיבה האסטרטגית של הלקוח בכל שלב ככל שהפרויקט מתפתח.

יושרה

יושרה

אנחנו עובדים רק עם לקוחות שאנחנו מאמינים במוצר שלהם ומתחברים אליו. עובדים רק עם לקוחות שפועלים לפי החוק ומוכרים שירותים או מוצרים אמתיים. לעולם לא נמכור או נספר דברי שקר ללקוחות שלכם.

במה השירות שלנו ייחודי:

 • מתחייבים לחזור לליד חם עוד באותו היום.
 • אנחנו עובדים מטלפון נקי לכל פרויקט (נייד) שלא מזוהה כספאם.
 • אנחנו מתאימים בעיקר לעסקים קטנים ובנונים.
 • איש מכירות קבוע, בעל ניסיון, מקצועי, מטפל בפרויקט ולא נציגים מתחלפים במשמרות.
 • אנחנו אחראים לתפעול המלא של המכירות, כולל הדרכה, ליווי, ההזנה, יעדים. מייצרים לכם שקט.
 • אנחנו גובים בסיס מינימלי כדי לחסות את ההוצאות שלנו אבל את הרווח אנחנו עושים מהמכירות של המוצר או השירות שלכם.
 • אנחנו לא עובדים על בסיס של שעות אלה על בסיס של כמות עם התחייבות לביצוע בתוך זמן מוגדר.
 • אנחנו עושים כמה פולואפים שצריך כדי לקבל את התשובה מהלקוח.

טלמרקטינג לעסקים שירות שמכניס כסף

שירות טלמרקטינג מקצועי ומנוסה יכול לשפר בצורה משמעותית את ההכנסות של העסק ולעזור לעסק לצמוח משמעותית. האפשרות לחזור לפניות חמות כמה שיותר מהר מבלי לפספס שום לקוח, היכולת לפנות ללידים מרשימות קרות ולייצר עוד לקוחות לעסק, את ההוצאה על השירות תחזירו בתוך זמן קצר עם הגדלת ההכנסות שלכם וזו הסיבה המרכזית לכך שכדאי לעבוד עם חברת טלמרקטינג מקצועית, שעובדת בשבילכם ומראה תוצאות כמו E.S.P. Feiner.

למה נכון וכדי לשכור שירותי טלמרקטינג במיקור חוץ?

בעלי עסקים רבים סבורים כי יהיה להם משתלם יותר לתת לאחד מהעובדים (לא מנוסים במכירות) לבצע עבודות טלמרקטינג עבור העסק במקום לבחור בחברה המציעה שירותי טלמרקטינג מקצועיים. הבחירה בטלמרקטינג ע"י עובד פנימי היא בחירה שמתבררת כטעות, כי טלמרקטינג שמבוצע בצורה לא מקצועית אינו מחזיר את ההשקעה. כלומר, בשורה התחתונה, הוא פשוט יקר יותר. שיחות טלמרקטינג שיבוצעו על ידי אדם שאינו מכיר את תחום המכירות בטלפון, אין לו ניסיון והוא לא עבר הכשרה מספיקה, הינו טלמרקטינג שלא יבוצע על הצד הטוב ביותר ולכן גם לא יביא לכם את התוצאות הטובות להן אתם מצפים. אדם אשר לא מכיר מספיק את התחום לא ידע כיצד להעניק את המענה הטוב ביותר ללקוחות, לא מבין ולא יודע כיצד להפוך ליד פשוט ללקוח.

אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, לקבל עוד מכירות, לחזור בזמן ללידים וליהנות מצמיחה, פנו לחברת מכירות מקצועית ומנוסה שמספקת שירותים כאלה.

למוקדי טלמרקטינג יש נציגים, לנו יש אנשי מכירות.

שאלות ותשובות

טלמרקטינג – שיחות מכירה ללקוחות פוטנציאלים במטרה למכור שירות או מוצר. טלמיטינג – שיחות עם לקוחות פוטנציאלים לצורך יצירת פגישות פיזיות, טלפוניות או זום. עוד במאמר..

בהחלט כן, צריך רק לספק לנו רשימות של מקומות שאתם רוצים להיות בקשר עם טלפונים ואנחנו נייצר לכם את הקשר.

לא, השיחות מתבצעות מטלפון נייד חדש שמוקצע לפרויקט ולא מזוהה כספאם?

כמובן, השירות שלנו ללא התחייבות אפשר לנסות חודש ולראות אם זה מתאים.

 • לבעלי עסקים ונותני שירותים.
 • קורסים.
 • שירותים שניתן למכור בטלפון.
 • עסקים עם קמפיין שמניב לידים ברמה יומית.
 • עסקים שיש להם רשימות ורוצים לייצר קשר יזום או פולו אפ.
 • עסקים שמעוניינים בתאום פגישות מכירה.
 • עסקים שמקיימים וובינרים ורוצים ליצור קשר עם נרשמים.
 • למי שרוצה לשלם על פי תוצאות (עמלות) בלבד.
 • למי שאין מעל 70 לידים בחודש או לפחות רשימה של 50 לידים.
 • למי שרוצה להיות בשליטה ומפחד לשחרר.
 • למי שלא רוצה לעבוד בשיתוף פעולה.

תפריט נגישות